Stavební focení

Svatební focení je jednou z nejdůležitějších součástí svatebního dne. Je to jedinečná příležitost, kdy si novomanželé mohou nechat zvěčnit svůj nejvýznamnější den a zachytit neopakovatelné okamžiky a emoce, které s sebou svatba přináší. Svatební fotografie jsou památkou, kterou si novomanželé budou prohlížet a sdílet s rodinou a přáteli celý život.

Svateb už jsem nafotil stovky. A to jak v Americe, kde jsem působil jako fotograf v Orange Beach Weddings, tak i v Česku – anebo třeba na Mallorce. Ať už se ale svatba koná kdekoliv, vždy se snažím pomocí objektivu zachytit lásku a štěstí tak, abyste na svůj den mohli vzpomínat po celý život.

Proč si ze všech svatebních fotografů vybrat právě mě?

Věřím, že více než slova vás přesvědčí ukázky mé práce. Ale pro jistotu doplním i několik slov:

Jsem vystudovaný fotograf s bohatou praxí

Mám za sebou studium na New York Institute of Photography. Kromě teorie mi nechybí ani praxe. S focením svateb mám dlouholeté zkušenosti a troufám si říci, že mě těžko něco překvapí.

Mluvím česky i anglicky

Díky mému působení v USA se bez problémů domluvím i s anglicky mluvícími svatebčany. Rád nafotím svatbu cizinců v ČR i veselku Čechů v zahraničí. Můžu na ní fungovat i jako průvodce nebo organizátor

Dojedu za vámi kamkoliv

Bydlím v Uherském Hradišti, ale dopravím se za vámi doslova kamkoliv. Cestovné po ČR je již zahrnuté v ceně svatebního balíčku.

Budu vám naslouchat

Je pro mě důležité, abych znal předem vás i vaše přání a představy. Proto si s vámi domluvím předsvatební schůzku. Její součástí může být i předsvatební focení.

Jedinečné vzpomínky

Tato krásná rytá dřevěná krabička obsahuje dřevěný Flash disk USB 3.0.Takže se nemusíte obávat, že vaše tištěné a digitální fotografie budou někdy v budoucnu ztraceny. Všechno je uloženo na jednom bezpečném místě.

Balíček Mini

Nafotím obřad, párové fotky čerstvých novomanželů a všechny další důležité momenty z vaší svatby.
Balíček Mini obsahuje:

12 000 Kč

Balíček Komplet

Zachytím celý váš svatební den – od ranních příprav až po večerní party. Tento balíček si u mě lidé objednávají nejčastěji.

Zahrnuje:

18 000 Kč

Pokud si objednáte Balíček Mini a nakonec zjistíte, že vám 8 hodin nestačí, není problém se na místě domluvit na prodloužení. Další informace ohledně objednání a platby najdete v Ceníku.